Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar, Samsun Medya Grubu ziyaretinde BSE Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Akyüz ile görüşmede hazır bulunan eski DYP Samsun İl Başkanı Haydar Öztekin'e çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Havada panik! Uçaklar, Samsun-Çarşamba Havalimanı'na iniş yaptı Havada panik! Uçaklar, Samsun-Çarşamba Havalimanı'na iniş yaptı

ÇARŞAMBA BAĞIMSIZ ADAY ETRAFINDA TOPLANDI

Görüşmenin ardından Kanal S mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Dündar, "Seçim çalışmalarımız çok güzel, Çarşambalıların çok büyük alakası ilgisiyle devam ediyor. Seçim çalışmalarımız, 14 Şubat'ta bağımsız aday olarak seçim koordinasyon merkezimizin açılışını yaparak, bütün Çarşamba'nın yoğun katılımıyla başladı. O tarihten bugüne Çarşambamızın en yüksekteki mahallesinden, en aşağısına, şehir merkezine bütün Çarşamba bağımsız aday etrafında adeta toplanarak 31 Mart seçimlerine doğru gidiyoruz" dedi.

VATANDAŞ BİZİ KUCAKLIYOR

Çarşamba'nın 'Hüseyin Dündar' ismiyle özdeşleştiğini kaydeden Dündar sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizim geçmişte 15 yıl boyunca 3 dönem Çarşamba'da yaptığımız çalışmalar, Hüseyin Dündar denilince Çarşambalı eser ve hizmeti anlıyor. Adeta Hüseyin Dündar ismi Çarşamba'ya yapılan eser ve hizmetlerle özdeşleşmiş. Vatandaş bizi kucaklıyor. Çarşambamız geride bıraktığımız 5 yıllık dönemde planlı yönetilmedi. Gelişi güzel belediyecilik faaliyetleriyle geçirildi. Bütün bu sebeplerle bizim 31 Mart'ta çok güçlü destekle bağımsız belediye başkanı olarak Çarşamba'da yeniden hizmetle buluşacağımız, kolları sıvayacağımız dönem geliyor."

NEJLA KAYA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.