31 Mart'a sayılı günler kala seçim çalışmalarını sürdüren ve seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde yoğun bir ilgiyle karşılanan Hüseyin Dündar, "Çarşamba Belediyesini yeniden halkın belediyesi haline getireceğiz. Son beş yılda kendi haline terk edilmiş Çarşamba'mızı yeniden hizmet belediyeciliği ile buluşturacağız" dedi. 

Resim

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Dündar, Adaylığı ile ilgili konunun siyaset üstü bir mesele olduğunu belirterek, "Benim adaylığım kendi başına aldığım bir karar değildir, hemşerilerimin çağrısı sonucu, Çarşamba'mızın ihtiyaçları sonucu ortaya çıkmıştır. Bu iş artık bizim içim memleket meselesi olmuştur. ’31 Mart'tan sonra Çarşamba'mızın önünde yeni bir dönem açılacak. Çarşamba bizi sever, biz Çarşamba’yı sözünün karşılıklı yaşandığı bir iklimde 31 Mart seçimlerine doğru birlikte yürüyoruz. Bu iş artık bizim için memleket meselesi, Çarşamba meselesi olmuştur. Çarşamba Belediyesini yeniden halkın belediyesi haline getireceğiz. Son beş yılda kendi haline terk edilmiş Çarşamba'mızı yeniden hizmet belediyeciliği ile buluşturacağız" dedi.

Resim

Samsun'da camları kırdılar araçları yaktılar! 10 kişiye gözaltı Samsun'da camları kırdılar araçları yaktılar! 10 kişiye gözaltı

"BAĞIMSIZ ADAY OLARAK İSMİMİZ YAZACAK"

‘31 Mart seçimlerinde Hüseyin Dündar’ı bu kez bir partinin adayı olarak değil bağımsız olarak seçeceksiniz’ diyerek sözlerine devam eden Dündar; “Seçim günü Belediye Başkanlığı oy pusulasında partilerin yerlerinden sonra gelmek üzere bağımsız aday Hüseyin Dündar ismi yer alacaktır.

Evet mührünü ismin üzerindeki daireye basmanızı istiyoruz” diyerek destek istedi.

Resim

Öte yandan, Bafracalı Mahallesi ve Hasbahçe Mahallesi Göğceli Sokak'ta kadınlar tarafından çiçeklerle karşılanan Dündar, sosyal medya hesabından "Bizleri çiçeklerle ve coşkuyla karşılayan hemşehrilerime, hanım kardeşlerime teşekkür ediyorum. Birlikte başaracağız. " dedi. 

Resim

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.