doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Bafra’nın Sevilen Gazetecilerinden Ahmet Mavi Son Yolculuğuna Uğurlandı

ahmet-mavi-topraga-verildi
Daha Fazla Göster

Bafra’nın Sevilen Gazetecilerinden Ahmet Mavi Son Yolculuğuna Uğurlandı İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Bafra’nın sevilen gazetecilerinden Ahmet Mavi, son yolculuğuna uğurlandı.

Bafra’da bir süre Anadolu Ajansı, TRT ve çeşitli gazetelerin temsilciliğini yapan, son olarak da İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi basın danışmanı görevini sürdüren 55 yaşındaki evli ve 4 çocuk babası gazeteci Ahmet Mavi, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybetti.

Cenazesi Bafra’ya getirilen Ahmet Mavi için Gazipaşa Camii’nde tören düzenlendi. Öğle namazı sonrasında kılınan cenaze namazının ardından Ahmet Mavi, Asri Mezarlıkta bulunan aile kabristanlığında toprağa verildi. Törene Bafra Belediye Başkanvekili Murat Cevahir, İstanbul Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Hacığlu, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, gazeteciler ile ailesi katıldı.

Umut Can EREN

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

WhatsApp Image 2021 11 24 at 17.23.50 1 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 24 at 17.23.50 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 24 at 17.25.01 Ana Manşet

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir