banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Başkan Kılıç'tan miniklere müjde

banner1357

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçeye çocuk tiyatro kurs binası ve resim sergi salonu açılacağı müjdesini verdi.

BAFRA 15.02.2019, 17:44
Başkan Kılıç'tan miniklere müjde
banner1353

 
Başkan Kılıç, Gazipaşa Mahallesi’nde bulunan yaklaşık 150 m2’lik alana inşa edilecek binanın üst katında çocuk tiyatro eğitimlerinin gerçekleşeceğini, alt katında ise resim atölyesi ve sergi salonu kurulacağını açıkladı.

EKSİKLİKLER TAMAMLANIYOR

Çalışmaları yerinde inceleyen Kılıç şu açıklamalarda bulundu;

“Göz bebeğimiz çocuklarımızın, sanatsal faaliyetlere olan ilgisini artırmak, üretkenliklerine katkı sağlamak ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla Baframızda ilk kez hayata geçireceğimiz çocuk tiyatrosu projemiz ile birlikte eksikliği her geçen gün biraz daha hissedilen resim sergi salonunu Baframıza kazandırarak, ilçemizdeki her yaş grubundan yetenekli hemşehrilerimizin eserlerini sergilemelerine destek olacağız. Eğitim merkezimizde, sanatın evrensel yelpazesinde ilgisi olan her yaş grubuna, uzman eğitmenler vasıtası ile katkı sağlayacağız” 
 
  
 KILIÇ'A MAKAMINDA ZİYARET

Bafra Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Bakım Merkezini ziyaret eden 29 Ekim İlkokulu 1. sınıf öğrencilerin hassasiyeti Başkan Kılıç’ı duygulandırdı. 
  
29 Ekim İlkokulu birinci sınıf öğrencileri yürüttükleri “Hayvanlar Bizim Dostumuz” projeleri kapsamında ilk önce sokak hayvanları rehabilitasyon merkezini ardından da Başkan Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete,29 Ekim İlkokulu Müdür Yardımcısı Mehmet Coşkun, öğretmen Tuncay Alkiraz'da  eşlik etti.
  
BAŞKAN KILIÇ'TAN TEBRİK
Öğrencileri öğretmenlerini ve ailelerini böyle anlamlı bir projeyi hayata geçirdikleri için tebrik eden Kılıç,  “Böylesi önemli bir konuda çocuklarımızın gösterdikleri hassasiyet bizleri duygulandırdı. 29 Ekim İlkokulu birinci sınıf öğrencilerinin tertemiz yüreklerinden süzülen mutluluk verici davranışın yaygınlaşarak büyüyeceğine inanıyorum”  dedi.

ÇOCUK FESTİVALİ SÖZÜ
Çocukların Bafra’da çocuk festivali taleplerini de dikkate alacaklarının altını çizen Başkan Kılıç, en kısa süre içinde 20 Ekim İlkokulu ziyaret ederek projeye katılan diğer öğrencileri de kutlayacağını belirtti. Kılıç ziyaret sonunda öğrencilere kitap hediye etti. 

Yorumlar (0)
açık
Namaz Vakti 07 Aralık 2019
İmsak 06:08
Güneş 07:40
Öğle 12:31
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39