Baba Torpiline Tepki Yağdı! ‘Samsun Size Kalmaz!’

samsunda-o-burokratlara-tepki-yagdi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Baba Torpiline Tepki Yağdı! ‘Samsun Size Kalmaz!’ Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bayram ve SASKİ Genel Müdürü Yanık’ın çocuklarını sınavsız olarak memur yapmalarına vatandaştan tepki yağdı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bayram ve SASKİ Genel Müdürü Yanık’ın çocuklarını sınavsız olarak “özel kalem” kadrosundan memur yaptıkları iddialarının ortaya çıkması vatandaşların tepkisine neden oldu.

OĞULLAR MEMUR OLDU

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel sekreteri İlhan Bayram ile SASKİ Genel Müdürü Bahattin Yanık’ın çocuklarını “özel kalem” kadrosundan sınavsız olarak memur yaptıkları, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a gelen bir şikayetle ortaya çıktı.

“BİZ DE İŞ BEKLEYELİM”

Sosyal medyadan ise vatandaşlardan adeta tepki yağdı. Vatandaşlar, “Siz çocuklarınıza Samsun’da iş bulun torpil yapın. Bizim gibi üniversite okumuş insanlar da KPSS’den yüksek puan almamıza rağmen iş bekleyelim. Sonra da çalışmak için İstanbul, Bursa, ve Ankara’ya taşınsın. Samsun size kalmaz elbet bir gün geri döneceğiz” diyerek eleştirilerde bulundu.

WhatsApp Image 2021 06 02 at 16.07.35 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 06 02 at 16.07.35 1 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 06 02 at 16.07.37 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 06 02 at 16.07.37 1 Ana Manşet

Dilber BAHADIR


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir