Tüketiciler marketler tarafından yapılan indirimleri didik didik araştırırken beklenen güzel haber geldi. Ayçiçek yağı fiyatlarında dev indirim başladı. Fiyatları gören torbasını alıp o marketlere koşuyor. 5 litre ayçiçek yağı 155 TL'den satışa sunuldu. İşte o marketlerde güncel ayçiçek yağı fiyatları...

AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARINDA DEV İNDİRİM

Ayçiçek yağı fiyatları son yıllarda oldukça zamlı fiyatlardan satılıyordu. Ancak beklenen indirim haberi sonunda geldi. Özellikle ev hanımlarını sevindiren bu haberden sonra ay çiçek yağı kuyrukları oluştu. Bu fırsat bir daha gelmez.

5 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI 155 TL! STOKLAR SINIRLI, YETİŞEN ALACAK

Sofraların vazgeçilmezi olan ayçiçek yağı fiyatlarına sonunda beklenen indirim haberi geldi. Son yıllarda zamlanan yağ fiyatlarına beklenen indirim uygulandı. Kampanya yapılan Vera ayçiçeği yağı’nın 5 litresi artık 155 liradan satılacak. Normalde mağazalara 5 litresi 175 lira olan Vera ayçiçeği yağında indirim geldi.

Kurban Bayramı'nda bankalar açık mı? Kurban Bayramı tatilinde bankalar çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda bankalar açık mı? Kurban Bayramı tatilinde bankalar çalışıyor mu?

Mağazalarda stok yapanlara karşı önlem almak için ise her müşteriye bir adet satışa izin veriliyor. Daha fazla alım yapmak için müşterilerin başka şansı bulunmuyor.

KARAR

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Ayşe Çolak