ATA GİRİTLİ HAYATINI KAYBETTİ

Samsun Barosu avukatlarından, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şubesi kurucularından, Samsunspor Divan Kurulu Üyesi, TÜRFAD üyesi Avukat Mehmet Ata Giritli, 78 yaşında yaşamını yitirdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Samsun'daki film gibi UMKE tatbikatını paylaştı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Samsun'daki film gibi UMKE tatbikatını paylaştı

TOPRAĞA VERİLDİ

Bir süredir kanser tedavisi gören ve dün hayatını kaybeden 2 çocuk babası Giritli'nin cenazesi, Büyük Cami'de ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verildi.

YOĞUN KATILIM

Giritli'nin cenaze törenine, Samsun Baro Başkanı Av. Pınar Gürsel Yıldıran, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ve eşi Gülay Deveci, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Yılport Samsunspor Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Yılport Samsunspor Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, İlkadım CHP İlçe Başkanı Metin Telatar, Gazi-İlkadım Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan, eski Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ferit Bernay, Romatem Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi Temel Uzlu, ADD Samsun Şube Başkanı Birol Yelekin, Atakum Belediye Başkanı Yardımcısı Şeref Aydın, eski Kutlukent Belediye Başkanı Şakir Özön, eski Atakent Belediye Başkanı Temel Çalıkoğlu, eski Yılport Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Ecz. Sadi Subaşı, eski Samsun Baro Başkanları Ahmet Gürel ve Arif Üney, eski CHP İl Başkanları Mehmet Kundak, Refik Karakoç ve Mehmet Atalay, eski İl Sağlık Müdürü Ersin Yılmaz, eski Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Murat Erkan, eski ADD Samsun Şube Başkanları Şükrü Kumbasar ve Abdurrahman Akbaş, CHP Samsun İl Başkan Adayları Tufan Akcagöz, Aylin Tat ve Mehmet Özdağ, iş insanları Süleyman Çebi, Sinan Angın, Azmi Yılmaz, Cevdet Pınar Nedim Abdik, Sedat Gürsoylu, Necati Bulutay, Mümin Karaoğlu, Orhan Şimşek, Hayati Gümüşova, Nafız Çalıkoğlu, avukatlar, yakınları ve sevenleri katıldı.

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.