doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Atakum’un En Büyük Yeşil Alanı! Cemal Amca’ya Büyük Vefa…

Atakum'un En Büyük Yeşil Alanı! Cemal Amca'ya Büyük Vefa...
Daha Fazla Göster

Atakum’un En Büyük Yeşil Alanı! Cemal Amca’ya Büyük Vefa… Samsun’un Atakum İlçesi’nde duayen sanayicisi, hayırsever iş insanı Yeşilyurt A.Ş Grup Onursal Başkanı rahmetli Cemal Yeşilyurt’un adının yaşatılacağı yaşam alanının çalışmalarına başlandı

WhatsApp Image 2021 10 12 at 18.26.20 Samsun

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Samsun’un sevilen ve saygın iş insanlarından ‘duayen sanayici Cemal Amca” olarak bilinen Yeşilyurt A.Ş Grup Onursal Başkanı rahmetli Cemal Yeşilyurt’un adını taşıyan yaşam alanının çalışmalarına başlandığını projenin ilçedeki en büyük yeşil alan olacağını söyledi.

WhatsApp Image 2021 10 12 at 18.26.21 Samsun

ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Atakum Belediye Meclisi Samsun’un hayırsever iş insanı, “Cemal Amca” olarak tanınan merhum Yeşilyurt Grup Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt’un adının bir yaşam alanında yaşatılması kararı alındı. Bu kararın ardından Küçükkolpınar Mahallesi’ndeki çalışmaları incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, yetkililerden bilgi aldı.

WhatsApp Image 2021 10 12 at 18.26.20 1 Samsun

“CEMAL AĞABEYİ UNUTMADIK”
Projenin Atakum’daki en büyük yeşil alan olacağının altını çizen Başkan Deveci, ” Geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz hayırsever iş adamı Cemal Yeşilyurt’un adını yaşatacağımız yaşam alanı çalışmalarına bugün itibarıyla başladık. Biz de belediye yetkilerimiz, teknik uzmanlarımız ve Küçükkolpınar Mahalle Muhtarımız Ersin Erbil ile birlikte çalışmaları inceledik. Belediye Meclisimizden de geçen karar ile Cemal ağabeyin adını yaşatacağımız Küçükkolpınar Mahallemizdeki yaşam alanı, Atakum’daki en büyük yeşil alan olacak” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 10 12 at 18.26.20 2 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir