Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan liderlik vurgusu! Erzurumspor maçına gelecek mi? Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan liderlik vurgusu! Erzurumspor maçına gelecek mi?

Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen ve Başkan Cemil Deveci'nin de katıldığı semirde Prof. Dr. Hanife Büyükgüngör, su tasarrufu ve yönetimi konularına dikkat çekerek, uyarılarda bulundu.

ETKİLERİ DEĞERLENDİRDİ

Uzun yıllar çevre sorunları ve su yönetimi üzerine çalışmalar yapan Prof. Dr. Hanife Büyükgüngör, Atakum Belediyesi emekçilerine “İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Çerçevesinde Suyun Geleceği” başlıklı seminer verdi. Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen seminerde Prof. Dr. Hanife Büyükgüngör, önlem alınmazsa yakın gelecekte Türkiye'de ve dünyada ciddi şekilde su kıtlığı yaşanacağına dikkat çekti. Su tasarrufunun ve yönetiminin önemine değinen Prof. Dr. Büyükgüngör, iklim değişikliğinin ve sıfır atık çalışmalarının su kaynakları üzerindeki etkilerini değerlendirdi. Seminere Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çok sayıda personel katıldı.

Haber Kaynak: S. Gökhan UÇAROĞLU

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.