doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Atakum’da Dostluk Kazandı! Başkan Cemil Deveci De Kıyasıya Mücadeleye Ortak Oldu

atakumda-dostluk-kazandi-0610
Daha Fazla Göster

Atakum’da Dostluk Kazandı! Başkan Cemil Deveci De Kıyasıya Mücadeleye Ortak Oldu İzmir Gaziemir Belediyesi Boccia Takımı ile Atakum Belediyespor Boccia Takımının dostluk maçını Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, yakından takip edip, sporcularla maç yaptı

Atakum Belediyespor Engelli Boccia takımı, İzmir Gaziemir Belediyesi Engelli Boccia takımını Atakum’da ağırladı. Atakum Belediyesi Yaşam Park’ta yapılan dostluk maçında kıyasıya mücadele yaşandı. Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci de maçı ilgiyle takip etti ve sporcularla boccia oynadı.

AW435002 01 scaled Foto Galeri

Atakum’da olmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen İzmir Gaziemir Belediyesi Boccia Antrenörü Kemal Koç, “Pandemi nedeniyle yaklaşık iki yıldır sporla ayrılığımız oldu, evlerimize kapandık. Sağlık nedenleriyle antrenmanlarımız engellendi. Sporcu arkadaşlarımızla bir araya gelebilmek için fırsat kolladık. Atakum Belediyesi ile de irtibat kurduk, kendileri bizi kabul ettiler. Hem ziyaret, hem antrenman yapıyoruz. Bizim sporcu kardeşlerimizle, Atakum’daki sporcu kardeşlerimizi bir araya getirdik. Bizim için hem anı hem de antrenman oldu. Üzerimizdeki ölü toprağını atmaya geldik. Atakum Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz” dedi.

AW435002 02 scaled Foto Galeri

ÖNEMLİ MAÇ

Yapılan dostluk maçının önemli olduğunu belirten Atakum Belediyespor Boccia Antrenörü Gamze Ekinci ise, “Bu tür organizasyonların daha çok olabilmesi veya bizlerin de gelen takımların şehrine gidebilmemiz çocuklar açısından faydalı oluyor. Pandemi nedeniyle 2 yıldır turnuvalara katılamıyorduk, İzmir Gaziemir Belediyesi’nin gelişi ve yapılan dostluk maçı çocuklar için çok iyi oldu. Bu tür faaliyetlerin çoğalmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

AW435002 04 scaled Foto Galeri AW435002 03 scaled Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir