banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Beşli Butcher Atakum'da

banner1357

Samsun'un Atakum İlçesi'nde profesyonel ekibi ile pide, kahvaltı ve steak grubu hizmeti veren Beşli Butcher Restoran, görkemli bir törenle hizmete girdi. Beşli Butcher Restoran'ın sahipleri Yaşar Beşli ile Aşkın Reyhan, müşterilerin taleplerini damak tadına uygun karşılayacaklarını söyledi

ATAKUM 15.06.2019, 09:52
banner1353
banner1375

Samsun'un Atakum İlçesi Büyük Kolpınar Mahallesi'ndeki Beşli Butcher Restoran'ın açılışı, görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

Profesyonel ekibi ve müşteri araç servisi ile pide, kahvaltı ve steak grubunda hizmet vermeye başlayan Beşli Butcher Restoran, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin de katıldığı törenle açıldı. 

SİZLERİN DİLEĞİ VE DUASI
Beşli Butcher'ın hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, "Atakum'da lokasyonu çok güzel bir yerde ciddi bir yatırımla çok güzel bir tesis açılıyor. Başında çok genç patronları, çalışanları ve işinde başarılı yöneticiler var. Önceki dönemlerden de biliyorum. Hayırlı ve uğurlu olmasını sizlerin de dileğiyle, dualarınızla açıyoruz" dedi. 

MEMNUN ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ 
Müşterilerin taleplerine uygun lezzetlerle memnuniyet sağlayacaklarını ifade eden Beşli Butcher'ın sahiplerinden Yaşar Beşli, "Samsun'da yirmi beş yıldır Beşli Kasap olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizden gelen taleple de pişmiş ete girmeye karar verdik. Aşırı bir talep vardı" dedi. Müessesenin diğer ortağı Aşkın Reyhan ise, "İnşallah müşterilerimizin taleplerini damak tatlarına uygun karşılarız. Gelen müşterilerimize ürünlerimizi tattırıp memnun etmeye çalışacağız.  İnşallah Samsun için hayırlısı olur" diye konuştu. 

STEAK VE KAHVALTI GRUBU
Özellikle Steak ve kahvaltı grubunda çok iddialı olduklarını ve herkesin gelmesini umut ettiklerini söyleyen Beşli Butcher İşletme Müdürü Mustafa Baş, "Yaşar bey benim çok eski tanıdığım, ticaret yaptığım bir dostum. Burada Beşli  Butcher olarak 300 kişilik restoranın işletme müdürlüğünü yapıyorum. Üç buçuk senedir Japonya'da yaşıyordum. 20 gün önce geldim. Orada 9 şubesi olan bir restoranın koordinatörlüğünü yapıyordum. Burada pide, kahvaltı ve steak grubunda hizmet veriyoruz. Özellikle steak ve kahvaltı grubunda çok iddialıyız. Herkesin gelmesini umut ediyorum. Servis aracımız var. Aracımızla müşterilerimizi istedikleri yerden alıp tekrar aynı yere bırakabiliyoruz. Salon ekibimiz ve usta grubumuz çok profesyonel takımdan oluşuyor. Samsun halkını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Ebru ÖZTÜRK - Uğur ATICI 

Yorumlar (0)
banner1474
az bulutlu
Namaz Vakti 26 Şubat 2020
İmsak 05:43
Güneş 07:08
Öğle 12:53
İkindi 15:55
Akşam 18:27
Yatsı 19:47