banner1320

Başkan Zihni Şahin'e sevgi seli

Atakum'da seçim çalışmaları kapsamında Sarıtaş Mahallesi'ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin büyük coşku eşliğinde karşılandı. Başkan Şahin burada vatandaşlara "Atakum'u birlikte yöneteceğiz" diye söz verdi

banner1314

Cumhur İttifakı'nın Atakum'da AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Sarıtaş mahallelerinde halka seslendi. Halkın büyük sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Zihni Şahin, "Eğer başkan seçilirsem Atakum'da herkes hizmetlerimizden faydalanacak. Kimseye ayrım yapılmayacak" dedi.


SEVGİ GÖSTERİLERİ
Başkan Zihni Şahin'in Sarıtaş Mahallesi'ndeki 'Halk Buluşması'na AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile ilçe yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Sevim Özil, Gençlik Kolları Üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi adayları eşlik etti. Mahalle sakinlerinin sevgi gösterileriyle karşıladığı Başkan Şahin, projelerini ve yatırımlarını anlattı, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Atakum Belediye Başkanlığı için destek istedi.

AÇIK HAVADA SESLENDİ
Vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılaşan Başkan Şahin'in toplantısı toplantı alanına sığmadığı için konuşmasını miting tadında açık havada gerçekleştirdi. Soğuk havaya rağmen kendisini dinleyenlere teşekkür eden başkan Şahin, "Atakum sadece Samsun'un değil Karadeniz'in en çok gelişen ve bütün güzellikleri içerisinde barındıran bir ilçe. Yeşille mavinin buluştuğu Atakum'u birlikte yöneteceğimizin sözünü veriyorum. Yaptığımız hizmetlerden tüm Atakum halkı faydalanacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300