Uzman Anahtar https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Atakum Seyir Terası’nı İcra Sattı!

featured

Atakum Seyir Terası’nı İcra Sattı! Atakum’da “Seyir Terası” belediyenin pankartlı tepkisine rağmen eski borçlar nedeniyle 7 milyon 849 bin liraya açık artırmaya çıkarıldı, alıcı çıkmayınca yaklaşık 4 milyon liraya satıldı.

Atakum Belediyesi’ne eski dönemden peş peşe gelen icra ve hacizlerin ardından Seyir Terası Sosyal Tesisi de Samsun İcra Dairesi tarafından muhammen bedelin yarı fiyatına satıldı.

WhatsApp Image 2021 10 27 at 19.06.37 1 Ana Manşet

PANKARTLI TEPKİ

Atakum Belediyesi yaklaşık bir ay önce Seyir Terası Sosyal Tesisi’ne astığı dev bez pankartta tesisin icra ile satılığa çıkarıldığı belirtilerek, Başkan Cemil Deveci’nin şu görüşlerine yer verilmişti: “Atakum Belediyesi’nin personel yemekhanesi, koronavirüs hastalarına ulaştırılan yemeklerin ve adet olduğu üzere cenaze evi ile konuklarına ikram edilen yemeklerin yapıldığı, aşçılık kursu öğrencilerinin eğitim gördüğü, halka ikram edilen yemek bedelleri belediye meclis kararıyla tespit edilmiş olan bu sosyal tesis, icra mahkemesi kararıyla satılıyor. Bir tesisin kamu hizmet kurumu olması için daha ne gerekecek?”

WhatsApp Image 2021 10 27 at 19.06.37 Ana Manşet

3 MİLYON 500 BİNE ATILDI

Atakum’da eski başkan İshak Taşçı döneminde yapılan Seyir Terası Sosyal Tesisi, geçmiş yönetimden kalan
borçlar nedeniyle 7 milyon 849 bin lira muhammen bedel bedelle icrada satışa konuldu. Dün Samsun İcra Dairesi’nin mezat salonunda yapılan açık artırmaya sadece bir kişi katılması üzerine başka alıcı çıkmadığı için yasal olarak yaklaşık 4 milyon liraya satıldı.

WhatsApp Image 2021 10 27 at 19.06.36 Ana Manşet

Dilber BAHADIR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.