Samsun'un Atakum ilçesinde denize giren bazı vatandaşlar, boğulma tehlikesi geçirdi. Polis ise vatandaşlara, sık sık 'denize girmeyin' uyarısında bulundu.

Samsun'un Atakum ilçesinde denize giren bazı vatandaşlar, akıntı ve dev dalgalar nedeniyle boğulma tehlikesi geçirdi.  Polis, plajları dolduran vatandaşlara, akıntı ve dalgalar nedeniyle sık sık 'denize girmeyin' uyarısında bulunurken, cankurtaranlar ise tetikte bekledi.

POLİS SIK SIK UYARDI

Samsun'da hafta sonu sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar soluğu Atakum sahilinde aldı. Dalgalara ve akıntıya rağmen, denize giren bazı vatandaşlar boğulma tehlikesi geçirdi. Cankurtaranlar tarafından olaylara müdahele edilirken, vatandaşlara 'denize girmeyin' uyarısında bulunuldu.

2 KİŞİ DENİZDEN ÇIKARILDI

Çatalçam'da denize giren 2 kişi ise akıntıya kapılarak boğulma tehlikesi geçirdi. Olay yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevkedildi. Akıntıya kapılan iki kişi denizden çıkarıldı. Hastaneye kaldırılan 2 kişiden birinin durumunun kritik olduğu öğrenildi. 

Haydar ÖZTÜRK

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsun haberleri | Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a geliyor Samsun haberleri | Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a geliyor