Atakum Belediyespor U 16 Takımı Türkiye Şampiyonası final maçında rakibi İstanbul Kurtköyspor’a 2-0 mağlup olarak ikinci oldu

FİNALDE MAĞLUP OLDU 

Atakum Belediyespor U16 Takımı Türkiye Şampiyonası'nda son 4 takıma kalmıştı. Turuncu Mavililer, Kastamonu'da gerçekleşen final karşılaşmalarının ilkinde rakibi İstanbul Bağlarbaşı’nı penaltılarda 5-4 kazanarak, final karşılaşmasına adını yazdırmıştı. Final Müsabakasında ise, yine İstanbul ekiplerinden Kurtköyspor ile karşılaştı. Karşılaşma sonucu Turuncu Mavililer, rakibine 2-0 mağlup olarak Türkiye ikincisi oldu.

Samsunspor haberleri | Tanju Çolak: "Türk futbolculara yazık değil mi?" Samsunspor haberleri | Tanju Çolak: "Türk futbolculara yazık değil mi?"

KULÜPTEN TEŞEKKÜR 

Kulüp ise takım ve teknik ekibe teşekkür ederek şunları söyledi: "Takımımızı Kastamonu’da yalnız bırakmayan ASKF Başkanı Şener Aydın, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, Atakum Belediyesi Meclis üyeleri Hasan İpek, Hulisi Işıtan, Atakum Belediyespor Başkanımız Tuğrul Öngel ve takımızı destekleyen tüm futbol severlere teşekkür ederiz. Takımımızı ve teknik heyetimizi tebrik eder, Türkiye 2'nciliği kulübümüze hayırlı olsun"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.