doğa yataks duru
5s izosam bilgi

Atakum Belediyesi’nden Kurban Bayramı Hazırlığı!

atakum-belediyesi-ibadethane-hazirligi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atakum Belediyesi’nden Kurban Bayramı Hazırlığı! Atakum Belediyesi, ilçedeki ibadethaneleri Kurban Bayramı’na hazır hale getirdi

Atakumluların sağlıklı koşullarda ibadet yapması için yıl boyunca düzenli olarak ibadethane dezenfeksiyon çalışmalarına devam eden Atakum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi çalışmalarına hız verdi. Atakumluların Kurban Bayramı’nda ibadetlerini hijyenik koşullarda yapması için kolları sıvayan belediyeye bağlı hijyen timleri, kent genelindeki tüm camilerde yoğun bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekipler, pandemi süreci devam ederken herhangi olumsuz durumun yaşanmaması için Atakum genelinde bulunan camilerin dış mekanlarını tazyikli suyla yıkadı.

AW372902 01 scaled Samsun

PANDEMİNİN DEVAM ETTİĞİNİ UNUTMAYALIM

Çalışmalarını ara vermeden sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Normalleşme sürecinin başladığı bugünlerde ibadetlerimizi yaparken pandeminin devam ettiğini de unutmamamız gerekiyor. Biz elimizdeki imkanları sonuna kadar kullanarak en hijyenik koşulları oluşturmaya çalışıyoruz. Atakumluların da bu konuda duyarlı olacağına inanıyoruz” dedi.

AW372902 02 scaled Samsun


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir