Atakum Belediyesi’den Didik Didik Denetim

atakum-belediyesinden-didik-didik-denetim
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atakum Belediyesi’nden Didik Didik Denetim Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm Türkiye’de uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında zincir marketleri denetledi

Zabıta ekipleri, korona virüsü tedbirleri kapsamında 29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında Türkiye genelinde uygulanan tam kapanma nedeniyle kent genelinde faaliyetlerine devam eden işletmelere denetimler gerçekleştirdi.

AW312112 02 Ana Manşet

Tam kapanma tedbirlerine riayet edilip edilmediği denetlenirken, HES koduyla giriş yapılması zorunlu alanlarda da kontrol gerçekleştirildi. Ekipler ayrıca tam kapanma sürecinin kontrollü bir şekilde yönetilmesi ve virüsün yayılmasının önlenmesi amacıyla iş yerlerine hijyen ile mesafe konusunda bilgilendirmede de bulundu.

AW312112 04 Ana Manşet

Yoğun bir denetim mesaisi geçiren Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, “Halk sağlığını korumaya yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Tam kapanmadan önce olduğu gibi, tam kapanma döneminde de ve sonrasında da Atakumlu yurttaşlarımızın günlük hayatlarına tedbirlerin doğru uygulanmış, güvenli haliyle devam edebilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Umarız, bir an önce korona virüsü yeneriz ve normal, günlük yaşantımıza geri döneriz” dediler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir