doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey arslan bilgi

Atakum Belediyesi Ekipleri Kayıtsız Kalmadı! O Tabela Ait Olduğu Yerde

samsunspor-armasina-cirkin-saldiri
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atakum Belediyesi Ekipleri Kayıtsız Kalmadı! O Tabela Ait Olduğu Yerde Samsun’un Atakum İlçesi’nde bulunan Samsunspor yazısı ve amblemi kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından ikinci kez saldırıya uğrayarak, zarar verilmişti. Atakum Belediyesi ekipleri de bu duruma kayıtsız kalamayarak, tabelayı onarıp ait olduğu yere koydu.

WhatsApp Image 2021 06 24 at 15.45.40 Samsunspor

SALDIRIYA UĞRAMIŞTI

Atakum sahilinin simgeleri arasında yer alan, Halk İskelesi’nin önündeki armalı ‘Samsunspor’ yazısı ve amblemi geçtiğimiz haftalarda ikinci kez saldırıya uğramıştı. Atakum Belediyesi, Atatürklü armaya gerçekleştirilen çirkin saldırıyı kınayarak sosyal medya hesabından, “Atatürklü Arma’ya ikinci kez saldırılıyor. İnanılır gibi değil. Atamızın hatırına, kalbi Kırmızı-Beyaz renkler için atan Samsunluların hatırına insan dokunmaya kıyamaz. Yer izni verilmediği için kamera koyamadık diye mi saldırılıyor Atatürklü Arma’ya? Yazık, çok yazık” paylaşımında bulunarak adeta isyan etmişti.

WhatsApp Image 2021 06 24 at 15.45.41 Samsunspor

ESKİ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞTU

Konun takipçisi olan Atakum Belediyesi, Makina İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü Reklam Atölyesi ekiplerince onarım için yerinden kaldırılan armalı Samsunspor tabelasının zarar gören bölümleri yenilendi. Kırılan parçaları yeniden üretilen tabela, gerekli boya ve baskı işlemlerinin ardından eski görünümüne kavuşturuldu. Belediye ekiplerince ait olduğu yere geri getirilen simge tabela, Halk İskelesi önündeki platforma sabitlendi.

WhatsApp Image 2021 06 24 at 15.45.42 Samsunspor

SAHİP ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci sosyal medya hesabından konuya ilişkin yaptığı paylaşımda, “Samsunspor tabelamızı onardık. Atatürklü arma, Samsun’un onur madalyasıdır. Kalbi kırmızı – beyaz renklerimiz için atan tüm hemşehrilerimi Atatürklü armamıza sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

deveci twit 2406 Samsunspor


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir