Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, eşi Av. Gülay Deveci ile birlikte partilerinin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla CHP Genel Merkezi tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı ve Anıtkabir'i ziyaret etti.

İYİ Parti Samsun'da 2 ilçe başkanı görevden alındı! İYİ Parti Samsun'da 2 ilçe başkanı görevden alındı!

"ÖNEMLİ İZLER BIRAKTI"

Deveci ilk olarak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Ankara'daki genel merkezde düzenlenen kutlama programa katıldı. Ardından Deveci, program kapsamında düzenlenen Anıtkabir ziyaretinde de eşi Av. Gülay Deveci ile yer aldı. Deveci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Büyük Önder Atatürk’ün kurucusu ve ilk genel başkanı olması onurunu taşıyan CHP, Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti ile Kuvay-ı Milliye’nin devamı olarak, Kurtuluş Savaşı’nı yöneten ve Cumhuriyeti kuran Türkiye'nin en köklü partisidir. Modern Türkiye’nin mimarı, çağdaşlığın öncüsü, laik cumhuriyetin güvencesi olan CHP, asırlık bir çınar olarak, sahip olduğu birikimi ve kendilerini bu ülkeye ve bu ülkenin geleceğine adamış kadroları ile Türkiye tarihine önemli izler bırakmıştır.
Bugün de laik demokratik cumhuriyetin teminatı ve ülkemizin demokratik yaşam mücadelesinin çağdaş öncüsü olan CHP, düşüncelerini yüklendiği tarihi misyonu ile kararlı adımlarla geleceğe taşımaktadır."

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.