AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, yeni dönemde Atakum'daki mahalle muhtarları ile örnek bir işbirliği içerisinde olacaklarını söyleyerek, "Birlikte yönetim anlayışını başarıyla ortaya koyacağız" dedi. 

KAPSAMLI BİR ÇALIŞMA PROGRAMI

Atakum için kapsamlı bir çalışma programı ile hareket edeceklerini belirten AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, tüm çalışmalarda muhtarlar ile işbirliği içerisinde olacaklarını söyledi. Özlem Maraş, "Karadeniz'in gözbebeği olan Atakum İlçesinde yapılacak çok işimiz var. Aday gösterilip, seçildiğimiz takdirde kapsamlı bir çalışma programı ile harekete geçeceğiz. Yol bakım ve onarım, temizlik, park ve bahçe, sosyal yardım çalışmalarımızda bizi yönlendirecek olan şüphesiz ki muhtarlarımızdır. Bu çalışmalarımız için en büyük desteği de mahalle muhtarlarımızdan alacağız. Atakum'daki tüm muhtarlarımız ile yoğun bir işbirliği içerisinde olarak, birlikte yönetim anlayışının en güzel örneğini ortaya koyacağız" diye konuştu.

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'ndan farkındalık paneli! Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'ndan farkındalık paneli!

"ATAKUM BELEDİYESİ MARKA HALİNE GETİRECEĞİZ"

Seçimlere sadece 95 günün kaldığını hatırlatan AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, "Atakum, huzurlu bir yaşam merkezidir. Bu huzuru daha da artıracak, yaşam kalitesini daha yükseltecek projelere çok acil şekilde ihtiyaç var. Bu ihtiyaçtan hareketle planladığımız projeler ile ilçemizi geleceğe taşıyacağız. Sosyal belediyecilik alanında Atakum Belediyesini marka haline getireceğiz. AK Parti'nin AK Belediyecilik anlayışını, Cumhur İttifakının hizmet aşkını ortaya koyacak çalışmalar için önümüzde sayılı günler kaldı" dedi.

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.