baskaynak Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu akın HRS Ajans

Astrolog Kassandra, 2022 Yılı Kehanetleri İle Şaşırttı!

featured

Astrolog Kassandra, 2022 Yılı Kehanetleri İle Şaşırttı! Ünlülerin astroloğu olarak bilinen  Kassandra, 2021 yılında yaptığı kehanetlerin tutmasıyla adını geçirmişti. her yıl olduğu gibi 2021 in bitmesine sayılı günler kala 2022 kehanetlerinde bulundu. 2022 yılı kehanetleri arasında neler var?

kehanet 2 1615368912 Güncel

Geleceğe yönelik tahminleri yakından takip edilen ünlü isimler arasında yer alan astrolog Kassandra 2022 yılına dair kehanetlerini açıkladı. Ünlülerin astroloğu olarak adını duyuran Kassandra Baba Vanga ve Nostradamus’un ardından kehanetleri en çok takip edilen isimlerin arasında yer alıyordu.

Daha önce yaptığı pek çok tahmini tutan ve bu nedenle adını ünlülerin astroloğu olarak tüm dünyaya duyuran Kassandra, gerçek adını ve kimliğini ise saklamaya devam ediyor. Sahip olduğu gizem ile daha fazla kişi tarafından takip edilen Kassandra’nın 2022 kehanetleri de merakla bekleniyordu.

 

kehanet Güncel

2022 YILINDA DOĞAL AFETLER ARTACAK!

Türkiye’de Haziran ayında meydana gelen orman yangınlarını doğru tahmin ederek ülkemizde olan ününü arttırmıştı. Kassandra 2022 yılı kehanetlerinde yine Türkiye’ye yer verirken önümüzdeki seneye doğal afetlerin damga vuracağını söyledi.

Hem orman yangınlarının hem de depremlerin 2022 yılına damga vuracağını öngören Kassandra gelecek senenin en büyük sorununun ise susuzluk olacağını öngördü. İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerde büyük susuzluklukların yaşanacağını belirten Kassandra Amerika’da ise 8.2 şiddetinde deprem yaşanacağını iddia etti.

kehanet 3 1615368907 Güncel

Kassandra Kehanetlerini Açıkladı

Depremlerle Türkiye’nin de mücadele etmek zorunda kalacağını belirten Kassandra, “Gökyüzünde bir bomba patlayacak ve bu kuvvetli yağışlara neden olacak. Bu bölgelerde sel felaketi sinyalleri görüyorum” diyerek sel felaketleri içinde uyarıda bulundu. İlerleyen yıllarda koronavirüs benzeri yeni salgın hastalıkların meydana geleceğini belirten Kassandra sıcak bir savaş yaşanabileceğini de öngörüleri arasında yer aldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.