Hilas Otel

Çelik İnşaat

Zamanında devreye giren alarm, hırsızları kaçırdı

Bursa’da bir otomobili soymaya çalışan 2 hırsız, kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. Otomobilin arka camını indiren hırsızlar alarmın çalmasıyla birlikte panik olup kaçtı.Edinilen bilgiye göre, Yıldırım ilçesinde meydana...

Zamanında devreye giren alarm, hırsızları kaçırdı

Bursa’da bir otomobili soymaya çalışan 2 hırsız, kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. Otomobilin arka camını indiren hırsızlar alarmın çalmasıyla birlikte panik olup kaçtı.

Edinilen bilgiye göre, Yıldırım ilçesinde meydana gelen olayda gece yarısı park halindeki lüks bir otomobilin yanına gelen 2 hırsız otomobilin kelebek camına lastik kısmından sert bir cisim sokarak bir miktar açtı. Arabanın arka koltuğunda bulunan malzemelere ulaşamayan hırsızlar bir ara olay yerinden ayrılsalar da daha sonra uzun bir sopayla geri döndüler. Bu sefer ellerindeki sopayla arka koltuktaki malzemelere ulaşmaya çalışan hırsızlar, alarmın çalmasıyla birlikte panik olup olay yerinden kaçtı. O anlar çevredeki bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Olayla ilgili tahkikat başlatan polis hırsızların peşine düştü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312