banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Takside akılalmaz olay!

banner1357

- Yozgat'ta bindiği taksiden kaçırıldığını sanarak atlayınca ağır yaralanan kadın, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

3. SAYFA 21.12.2018, 17:42
Takside akılalmaz olay!
banner1353
banner1375

Akdağmadeni ilçesinden 17 Aralık'ta Yozgat'a gelen ve Bozok  Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine gitmek için bindiği  taksiden, kaçırıldığını zannederek atlayıp ağır yaralanan Derya Geçimli (40),  tedavi gördüğü aynı hastanede yaşam mücadelesini kaydetti.

Geçimli'nin cenazesi, ikindi vakti Akdağmadeni Merkez Haseki Camisinde  kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi. Öte yandan, olaydan sonra polis merkezinde ifadesi alındıktan sonra  serbest bırakılan taksi şoförü A.Ö, Cumhuriyet Başsavcılığına ifade için  çağrıldı. Adliyede ifade veren A.Ö, savcılıkça adli kontrol şartıyla salıverildi.

Yozgat Şehir Hastanesi önündeki duraktan 17 Aralık'ta taksiye binen  Geçimli, 11 Haziran'da yeni yerine taşınan Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama  Hastanesinin eski binasını geçtikten sonra kaçırıldığını düşünerek bir anda  paniklemiş ve Sanayi Sitesi Kavşağı yakınında hareket halindeki taksinin arka  kapısından atlamıştı. Ağır yaralanan Geçimli, Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi altına alınmıştı.

Yorumlar (0)