Spor Salonunda Tacize 14.5 Yıl Hapis

Samsun'da bir spor salonunda 12 yaşındaki kız öğrenciye tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan görevli, toplam 14 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.Olay, Canik ilçesindeki bir spor salonunda 2013 yılının Kasım ayında meydana geldi....

Spor Salonunda Tacize 14.5 Yıl Hapis
banner1139
Samsun'da bir spor salonunda 12 yaşındaki kız öğrenciye tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan görevli, toplam 14 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Olay, Canik ilçesindeki bir spor salonunda 2013 yılının Kasım ayında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kick-boks kursu için salona giden 12 yaşındaki D.A. adlı kız çocuğuna salonun içindeki duş alma kabinlerinde birkaç kez elle tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan salon görevlisi 33 yaşındaki E.Ö.'nün yargılanması sona erdi. Samsun 2. ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, tutuklu sanık E.Ö., hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, "Salona spora gelen çocuklar tuvalet ve lavaboları kirletiyorlardı. Buradan sorumlu olduğum için birkaç defa fırça yedim. Ben de çocukları bu konuda uyardım. D.A., lavaboda tek başınaydı. Ona kızdım ve elinden tutup dışarı çıkarıp buraları kirletmemesini söyledim. Daha sonra annesi gelip beni tehdit etti. Salona her gün 3 ila 50 yaşları arasında 300’e yakın kursiyer geliyor. Benim bunların birine en ufak bir kötülüğüm olmadı. Ayrıca evliyim ve ailem var. Bana iftira atılıyor" dedi.
Mağdure D.A. ise mahkemede verdiği ifadede E.Ö.'yü suçlayarak, "Spor yapmak için salona gittiğimde beni duş alınan yere kilitliyor ve giysilerimi çıkartıp elle taciz ediyordu. Utandığım için aileme söyleyemedim. Ancak, tacizleri devam etti. Şikayetçiyim" diye konuştu.
Mahkeme heyeti E.Ö.'yü "cinsel istismar" suçundan 8 yıl 4 ay, "hürriyeti tahdit" suçundan da 6 yıl 2 ay olmak üzere toplam 14 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırarak tutukluluk halinin devamına karar verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127