Kaza Kurbanları Son Yolculuklarına Uğurlandılar

İzmir’de geçirdikleri trafik kazasında yaşamını yitiren dört arkadaş ile acı haberi aldıktan sonra kalp krizi geçirip ölen kişi son yolculuklarına uğurlandılar.Bergama-Soma karayolunun Dağıstan Mahallesi yol ayrımında meydana gelen trafik...

Kaza Kurbanları Son Yolculuklarına Uğurlandılar
banner1314
İzmir’de geçirdikleri trafik kazasında yaşamını yitiren dört arkadaş ile acı haberi aldıktan sonra kalp krizi geçirip ölen kişi son yolculuklarına uğurlandılar.

Bergama-Soma karayolunun Dağıstan Mahallesi yol ayrımında meydana gelen trafik kazasında tuttukları takımın maçını izledikten sonra eve dönüş yolunda yaşamlarını yitiren Süleyman Ünal (29), Gökhan Ergin (28), Murat Özgün, İbrahim Yeni (31) ile kazanın acı haberi sonucu kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Süleyman Ünal’ın yakını olan Yeliz Ünal gözyaşları içinde son yolculuklarına uğurlandı. Cenazeler için Bergama Mezarlıkbaşı Camii’nde ikindi namazını müteakiben cenaze töreni düzenlendi. Bir kaza ve beş ölüm acısının yaşandığı cenazede gözyaşları sel oldu.

Cenazelerin yakınlarının birbirlerini teskin etmeye çalıştıkları gözlemlenirken, cenazelerin tabutları üzerinde kiminin tuttuğu takımın atkısı kiminin üzerinde birkaç karanfil, kimine yöresel kilim serildiği görüldü. Acı habere kalbi dayanamayan Yeliz Ünal'ın tabutu üzerine de kırmızı yazma serildiği görüldü.

Kılınan cenaze namazının ardından Süleyman Ünal, İbrahim Yeni ve Yeliz Ünal Kapukaya köyü, Murat Özgün Tırmanlar köyü, Gökhan Ergin ise Dikili Yenice köy mezarlığında toprağa verildiler.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Kaza, önceki gün saat 02.00 sıralarında, Bergama-Soma karayolunun Dağıstan Mahallesi yol ayrımında meydana geldi. Bergama’da yaşayan kamyon şoförleri Süleyman Ünal (29), Gökhan Ergin (28), Murat Özgün ve Dikili’de oturan Dikili Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde tekniker İbrahim Yeni (31), iddiaya göre Bergama’da bir gece kulübünde tuttukları takımın maçını izledikten sonra mekandan ayrıldı. Gökhan Ergin yönetimindeki 35 DVK 86 plakalı otomobille Kınık’a hareket eden dört arkadaş, aşırı hızlı olduğu ileri sürülen otomobilin kontrolden çıkarak şarampole uçması sonucu hayatını kaybetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312