Batman’da Hırsızlar Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Batman’da bir büfeyi soyan hırsızlar, güvenlik kamerasına yakalandı. 5 bin lira değerinde sigara ve eşya çalan hırsızların rahat tavırları dikkat çekti.Edinilen bilgilere göre olay, Meydan Mahallesi Komanda Caddesi üzerindeki Eren büfede...

Batman’da Hırsızlar Güvenlik Kamerasına Yakalandı
banner1314
Batman’da bir büfeyi soyan hırsızlar, güvenlik kamerasına yakalandı. 5 bin lira değerinde sigara ve eşya çalan hırsızların rahat tavırları dikkat çekti.
Edinilen bilgilere göre olay, Meydan Mahallesi Komanda Caddesi üzerindeki Eren büfede meydana geldi. Büfenin kapı kilidini kırarak içeri giren yüzleri poşu ile kapalı hırsızlar, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, hırsızların önce büfenin giriş kapısını zorlayarak içeri girdikleri görülüyor. Hırsızlar, yaklaşık 10 dakika büfenin içerisinde kaldıktan sonra içerisinde sigara paketlerinin bulunduğu poşetlerle, rahat tavırlar sergileyerek olay yerinden uzaklaşıyor.
İşletme sahibi Atilla Anlağan, hırsızların 4-5 bin lira değerinde sigara çaldığını belirterek, "Sigaralar dışında kasada bulunan bin lira kadar nakit para ve büfede bulunan mal almışlar. Hırsızlar güvenlik kameralarına yakalanmış ama şu ana kadar yakalanan yok" dedi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312