Brent petrol fiyatlarında hareketlilik sürüyor. Benzin ve motorin fiyatlarında zam ve indirim hareketliliği yaşanıyor. Motorine art arda gelen zamların ardından bu kez benzine indirim haberi geldi. Benzinin litre fiyatında bu gece yarısından itibaren 1,04 TL indirim bekleniyor. İşte Samsun'da benzin ve motorin fiyatlarında son durum

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor.

BENZİNE BU GECEDEN İTİBAREN İNDİRİM GELİYOR

30 Ağustos Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere benzine 1,04 TL'lik indirim gelmesi bekleniyor.

motorinin-ardindan-bir-zam-da-benzine-geliyor-15194816_3631_amp

SAMSUN'DA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARINDA SON DURUM

SAMSUN

Benzin: 21.36 TL/LT
Motorin: 27.13 TL/LT

benzin ic

Çok fazla çay içmek kötü mü? Günde kaç bardak çay içilmeli? Çok fazla çay içmek kötü mü? Günde kaç bardak çay içilmeli?

AKARYAKIT FİYATLARI NASIL HESAPLANIYOR?

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

EPGİS FİYAT DEĞİŞİMLERİNİ DUYURMAMA KARARI ALMIŞTI

EPDK'nın fiyatlardaki değişimi açıklayan tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından, sendika dava süreci sonlanana kadar akaryakıttaki fiyat değişimlerini vatandaşlarla paylaşmayacağını açıklamıştı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.