Pandemi dönemiyle beraber dünyada etkili olan ekonomik kriz özellikle petrol fiyatlarını etkiledi. Bunun yanı sıra Ukrayna – Rusya arasındaki savaş ve son dönemde yaşanan Orta Doğu’da gerilim petrol fiyatlarını olumsuz etkiledi.

Türkiye’de bu gelişmelerden nasibini aldı. Akaryakıt fiyatları art arda rekor kırarak tarihi seviyelere çıkarken araç sahiplerini de zor duruma soktu. İndirim haberlerini yakından takip eden araç sahiplerini sevindirecek haber geldi.

230 TL İNDİRİM UYGULANACAK

O banka aracılığı ile akaryakıt alışverişi yapan vatandaşlara indirim uygulanacak. Shell istasyonlarından benzin, motorin veya LPG alışverişi yapanlara 230 TL indirim uygulanacak.

Hacda ölenlere ne oluyor? Hacda vefat edenler nereye gömülür? Hacda ölenlere ne oluyor? Hacda vefat edenler nereye gömülür?

Söz konusu kampanyayı düzenleyen ING Bank'ın detayları internet sitesinden duyurdu. Kampanyaya göre, 30 Haziran'a kadar Shell Bonus üye istasyonlarında ING kredi kartıyla farklı günlerde 4 kez 800 TL harcama yapıldığı takdirde 230 TL indirim hakkı tanınacak.

HAZİRAN SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

Kampanya, 30 Haziran 2024 tarihlerine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak için Shell Bonus üye istasyonlarında farklı gün ve saatlerde 4 defa 800 TL ve üzerinde akaryakıt veya benzin harcama gerçekleştirilmesi gerekiyor.

ING kredi kartıyla yapılacak harcamanın farklı günlerde yapılması gerekiyor. Şartları sağlayan araç sahiplerine uygulanacak olan 230 TL'lik indirim 5 Temmuz 2024'te karta yansıyacak.

Ayrıca ING Bank’ın sunduğu kampanyadan yararlanmak için Garanti BBVA POS'tan işlem yapılması gerekiyor. Detaylı bilgilere ING Bank’ın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

ALINTI: KAMU SON HABER

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: KAMU SON HABER