baskaynak https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Apple Yapmadan Kullanıcısı Yaptı!

featured

Apple Yapmadan Kullanıcısı Yaptı! Apple bile böyle İPhone üretmedi.  Bir kullacının  ürettiği Apple’ın iPhone X modeline USB-C bağlantısı ekleyen ve böylece dünyanın ilk USB-C girişli iPhone’unu satışa sunuldu. Söz konusu iPhone’u açık artırma yoluyla satışa çıkardı. USB-C girişli iPhone’a dudak uçuklatan fiyatlar teklif ediliyor.

Apple, iPhone’larda Lightning adı verilen özel bir bağlantı noktası kullanıyor. Bir iPhone kullanıcısı ise geçtiğimiz günlerde Apple’ın yapmadığını yaptı ve iPhone X model akıllı telefonuna Lightning yerine USB-C girişi eklemeyi başardı. Ken Pillonel isimli kullanıcı, modifiye işlemini nasıl yaptığını açıklayan bir video da paylaştı. Videoya göre, dünyanın ilk USB-C girişli iPhone’u, hem iPhone’u şarj edebiliyor hem de veri aktarımı görevini yerine getirebiliyordu. Pillonel şimdi ise bu özel cihazı açık artırmaya çıkarmasıyla ses getirdi.

DÜNYANIN İLK USB-C GİRİŞLİ iPHONE’U SATIŞA SUNULDU
Dünyanın ilk USB-C girişli iPhone’u, açık artırma usulü satışların yapıldığı bir alışveriş sitesindeki yerini aldı. Cihaz için gelen teklifler ise dudak uçuklatan cinsten. Çünkü telefona gelen teklifler önce 90 bini doları, daha sonra 99 bin doları aştı. Halihazırda teklifler, 100 bin doları aşmış bulunuyor. Üstelik açık artırma 11 Kasım’da sona eriyor. Yani bu tarihe kadar telefonuna gelecek tekliflerin çok daha yüksek rakamlara ulaşması mümkün.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.