doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Annesi Bile İkna Edemedi! Samsun’da Gülümseten Olay

samsunda-gulumseten-olay-2809
Daha Fazla Göster

Annesi Bile İkna Edemedi! Samsun’da Gülümseten Olay Samsun’da Salıpazarı Anaokulu’na giden 3 yaşındaki Alper Batu Yıldız, tatil gününde okula gitmek için hazırlanınca ortaya gülümseten bir manzara ortaya çıktı. Minik Batu’yu annesi bile ikna edemedi

Samsun’da Salıpazarı Anaokulu’na giden 3 yaşındaki Alper Batu Yıldız, okulun tatil günü olan cumartesi gününde okula gitmek istedi. Annesi Hatime Yıldız’ın okulun tatil ve kapalı olduğunu anlatmasına rağmen minik Alper’in ısrarı üstün geldi. Bunun üzerine kendi başına üstünü giyen ve beslenme çantası hazırlayan minik Alper, annesi ile birlikte okulun yolunu tuttu. Okula gelerek kapalı olduğu yerinde gören minik Alper’in o anlarını annesi kayıt altına aldı. O anlar izleyenleri tebessüm ettirdi.

AW428787 02 Ana Manşet

Anne Hatime Yıldız, “Oğlum Salıpazarı Anaokulu’na gidiyor ve okulunu çok seviyor.

Cumartesi sabah erkenden uyandı ve okula gitmek istedi. Biz okulun tatil olduğunu ve öğretmenlerin dinlendiğini anlattık. Bir türlü ikna edemedik” dedi.

AW428787 01 Ana Manşet

Baba Yasir Yıldız, “Oğlumuz ikna olmayınca kendi başına hazırlandı. Elbisesini, ayakkabısını giydi ve yola çıktı. Okula gittiğinde ne öğretmen ne de öğrenci olmayınca ancak orada okulun tatil olmadığına inandı. Öncelikle okul öğretmenlerimize ve idarecilerimize çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızın okulu sevmelerinde en büyük etken onların ilgilenmesi ve sevgileridir” diye konuştu.

AW428787 03 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir