doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Ankara’da Festivalde Buluştular!

festivalde-bulustular-1611.jpg-1
Daha Fazla Göster

Ankara’da Festivalde Buluştular! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan başta olmak üzere Samsun’dan Ankara’ya giden AK Partililer ‘Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde bir araya geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ile belediye başkanları ‘Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde buluştu.

52563 Ana Manşet

STANDALARI GEZDİLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı ‘Tam Bana Göre Festival’ adıyla gençlere yönelik gerçekleşen ‘Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’ne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, belediye başkanları ve AK Parti Samsun Gençlik Kolları üyeleri katıldı. Stantları gezen Karaaslan ve beraberindekiler gençlere yönelik yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

WhatsApp Image 2021 11 16 at 19.20.08 1 Ana Manşet

GENÇLER HAYALLERİYLE BULUŞTU

Karaaslan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Gençleri hayalleriyle buluşturan,
Gençlere sonuna kadar güvenen, Gençlerle yol yürüyen, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ’ın teşrifleriyle Yerel Yönetimler Başkanlığımız tarafından düzenlenen Gençlik Festivali’nin Açılış Programı’na katıldık” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 11 16 at 19.20.07 1 Ana Manşet

ERDOĞAN NE DEDİ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin en büyük gücü ve avantajını çocuklar ve gençler olarak gören bir ülke olduğunu ifade etti. Erdoğan, “Gençlik festivalimizi önümüzdeki yıllarda geliştirerek geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. Partimizin kapıları tüm gençlerimize sonuna kadar açıktır. Tüm bakanlıklarımızla, kurumlarımızla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gece, gündüz demeden çalışıyoruz. Belediye başkanlarımız gençlerimizin kendilerini geliştirebilmeleri, hayallerini gerçeğe dönüştürebilmeleri, hedeflerine ulaşabilmeleri için her türlü desteği veriyor” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 11 16 at 19.20.08 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 16 at 19.20.07 2 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 16 at 19.20.07 Ana Manşet

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir