doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

Aman Dikkat, Uyarı Yapıldı: Kuvvetli Gelecek! 26 Temmuz Pazartesi Samsun Hava Durumu 

samsun-hava-durumu-sel-saganak
Daha Fazla Göster

Aman Dikkat, Uyarı Yapıldı: Kuvvetli Gelecek! 26 Temmuz Pazartesi Samsun Hava Durumu Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün hava durumu tahminlerine göre, Samsun’da bugün (26 Temmuz Pazartesi) Parçalı ve yer yer çok bulutlu, bugün aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 30 derece olacak.

Yapılan son değerlendirmelere göre; Bölge genelinde havanın parçalı ve yer yer çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi beklenmektedir. Yağışların Kastamonu’nun kuzey kesimleri, Sinop’un batı kıyıları, Samsun’un doğusu ve Ordu çevrelerinde kuvvetli olması tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmemektedir.

RÜZGAR: Kuzey ve kuzeybatıdan hafif, yer yer orta kuvvette; öğleden itibaren kıyı kesimlerde kuvvetli (40-50 km/sa) esmesi beklenmektedir.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI :Sabah saatlerinde Kastamonu’nun kuzey kesimleri ile Sinop’un batı kıyılarında ve Öğleden sonra Samsun’un doğusu ve Ordu çevrelerinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara ( sel, su baskını, ulaşımda aksamalar, kuvvetli rüzgar, yerel dolu, kuvvetli rüzgar, yıldırım) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

26 temmuz samsun hava durumu ic Samsun Hava Durumu

 

 

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir