doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey akın bilgi

Ali Kılıç Yalnız Bırakmadı! Tek Tek Ziyaret Etti

ali-kilic-yalniz-birakmadi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ali Kılıç Yalnız Bırakmadı! Tek Tek Ziyaret Etti Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) giren öğrencileri yalnız bırakmadı. Başkan Kılıç sınav merkezlerini tek tek ziyaret ederek  adaylara başarılar dilerdi

Terme Belediyesi, yaklaşık 4 bin adayın üniversiteli olmak için ter döktüğü Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) tüm oturumlarında ilçedeki öğrencilerin yanında oldu. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Termeli üniversite adayları, ilçe içindeki ve ilçe dışındaki sınav merkezlerine ücretsiz servisler ile ulaştırıldı. Belediye ekipleri, sınavın yapıldığı iki gün boyunca sınava giren öğrenciler ve velileri için sınav merkezlerinin önlerinde kurulan stantlarla ikramlarda bulundu.

AW356494 02 Ana Manşet

Sınav merkezlerini tek tek ziyaret ederek üniversite adaylarına başarılar dileyen Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Üniversite sınavına giren tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin güzel sonuçlar alacağına yürekten inanıyorum. Bu süreçte çocuklarımıza destek olan velilerimizin ve öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını almasını temenni ediyorum” dedi.

AW356494 01 Ana Manşet

İMDADA YETİŞTİ

Terme Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, YKS’ye yetişmeye çalışan öğrencilerin yardımına koştu. Belirli bölgelerde teyakkuzda bekleyen ekipler, geç kalan ve evrak unutan öğrencileri tespit ederek sınava yetiştirdi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir