BAŞKAN YILMAZ MUHALAFETE YÜKLENDİ

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  "Biz işimize bakıyoruz, onlar birbirleriyle uğraşa dursunlar. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde tüm teşkilatlarımız ve yol arkadaşlarımızla bu hazırlıkları yaptık ve hazırız" mesajı verdi.

SIKINTILAR ÇÖZÜLECEK

AK Parti’nin her zaman halkın yaşadığı her bir sorunu yakından takip ettiğine işaret eden Yılmaz, "Tüm dünyayla birlikte olumsuz etkilerine, bizimde maruz kaldığımız ekonomik sorunu göz ardı etmiyoruz. Her türlü görüşleri ve talepleri bizzat dinliyoruz. Bizim görevimiz milletimizin sesine kulak tıkamak değil, çözüm bulmak. Yakın zamanda her bir sıkıntımızı çözecek çalışmalar doğrultusunda alacağımız önlemlerle geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğiz. 2023 seçimlerinde gerek belediyecilik hizmetleri olsun gerekse merkezi hükümetin yansıması olsun aşkla, şevkle yapılan hizmet anlayışı sandığa yansıması bir sonucu olmuştur. Bu gidişle çalışmalarımızı insan odaklı artırarak bu sene içinde devam ettireceğimize bir daha tekrarlamaya gerek yok diye düşünüyorum. AK Parti büyük bu misyonu üstlenmiş, büyük yükü omuzlamaktan çekinmemiştir ve çekinmeyecektir. Şimdi gün AK Parti’nin kucaklaşma, kardeşlik, birlik ve beraberlik, kalkınma istikrar anlayışının yolunda el ele verme günüdür. Nasıl 2023 Genel Seçimlerinde sıkı bir şekilde çalışıp milletimizin teveccühü ile büyük bir başarıya imza attıysak, 2024 Yerel Seçimleri için de gece gündüz demeden çalışarak, koşarak yeni bir destan yeni bir başarı öyküsünü hep birlikte Allah’ın izniyle yazacağız" dedi.

Samsun'da kazada yaralanan sürücü hayatını kaybetti Samsun'da kazada yaralanan sürücü hayatını kaybetti

''SEÇİMLERİ GERİDEN TAKİP EDİYORLAR''

Muhalefet partilerine de eleştirilerde bulunan Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: "Önümüzde 2024 yerel seçimleri var. Biz işimize bakıyoruz, onlar birbirleriyle uğraşa dursunlar. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde tüm teşkilatlarımız ve yol arkadaşlarımızla bu hazırlıkları yaptık ve hazırız. Biz seçim stajımızı biraz önce söyledim 31 Mart 2019 seçimlerin yani 1 Nisan sabahı vermiştik. Muhalefetin geriden takip ettiği gibi yerel seçimleri de geriden takip ediyor. Belki unutmuş olabilirler başka işle meşguller. Buradan hatırlatma yapalım, bırakın birbirinize çelme takmayı ve koltuk yarışlarınızı. Yerel seçimlere az kaldı, yüzünüzü halkımıza dönün, az milletimizin yanında olun. İnsanımızın 31 Mart 2024’de günü size nasıl cevap vereceğini göreceksiniz."

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.