AK Parti Samsun’da Esnafı Dinledi!

samsunda-ak-parti-esnafi-dinledi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Samsun’da Sorun Ve Talepleri Dinledi! AK Parti Samsun teşkilatı, esnaf odası başkanlarıyla bir araya gelerek, esnafın görüş ve önerilerini dinledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, esnaf odalarının başkanları ve temsilcileriyle bir araya geldi. AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantıda 17 ilçeden 70’in üzerinde oda başkanı, esnafların sorunları ve taleplerini aktarırken, çözümü konusunda atılabilecek adımlar istişare edildi.

WhatsApp Image 2021 05 23 at 18.30.27 Ana Manşet

‘ESNAFIN YANINDAYIZ’

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, hükümetin salgın sürecinde attığı adımlar ve sağladığı desteklerle esnafın yanında olduğunu vurguladı. İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyelerinin de yer aldığı toplantının çalıştay şeklinde gerçekleştiğini belirten Aksu, sorunları ve talepleri birinci ağızdan dinlediklerini söyledi.

WhatsApp Image 2021 05 23 at 18.30.26 Ana Manşet

‘ÖNERİLER ÖNEMLİ’

Çok kıymet verdikleri esnafların görüş ve önerilerinin her zaman kendileri için önemli olduğunu ifade eden Başkan Aksu, şunları söyledi; “Toplantımızda söz alan herkes düşüncelerini ve taleplerini ifade etti. Atılabilecek adımların, yapılabilecek çalışmaların değerlendirmesini yaptık, istişare ettik. AK Parti olarak milletimiz için elimizden geleni yapıyoruz. Devletimiz, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” şiarıyla milletimiz için seferber oldu.”

WhatsApp Image 2021 05 23 at 18.30.26 1 Ana Manşet

YOĞUN KATILIM

Toplantıya ayrıca, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler ile birlikte esnaf odası başkanları ve temsilcileri katıldı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir