Uzman Anahtar https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol HRS Ajans

AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: ‘Dijital Dönüşüm İvme Kazandı’

featured

AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: ‘Dijital Dönüşüm İvme Kazandı’ AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Türkiye’nin dijital dönüşüm sürecinde ivme kazandığını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Türkiye’nin dijital dönüşüm sürecinde ivme kazandığını belirterek yeniliklere ilişkin çalışmaların sürdüğünü belirtti.

AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan Dijital donusum ivme kazandi 1 Foto Galeri

İSTİŞARE TOPLANTISI
Karaaslan AK Parti Genel Merkez Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Dr. Ömer İleri’nin ev sahipliğinde düzenlenen bilgi ve iletişim teknoloji alanlarındaki çalışmaların görüşüldüğü istişare toplantısına katıldı.

AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan Dijital donusum ivme kazandi 3 Foto Galeri

YENİLİKLER KONUŞULDU
Karaaslan gelişen dünya ile birlikte bilgi ve iletişim alanlarında birçok farklı yeniliğin olduğunu belirterek, “Ülkemiz dijital dönüşüm sürecinde güçlü ivme yakalandı. Genel Merkez Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Dr. Ömer İleri’nin ev sahipliğinde bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri konuştuk” ifadelerini kullandı.

Dilber BAHADIR

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan Dijital donusum ivme kazandi 4 Foto Galeri AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan Dijital donusum ivme kazandi 2 Foto Galeri

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.