Samsun’da uyuşturucu operasyonu! 32 bin 75 adet ele geçirildi Samsun’da uyuşturucu operasyonu! 32 bin 75 adet ele geçirildi

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'dan milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı.

ADETA REKOR KIRDI

2005 yılında Gençlik Kolları 1. Olağan Büyük Kongresi'nde AK PARTİ Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. AK PARTİ 2. Olağan Büyük Kongresinde Ana Kademe MKYK Üyesi olan Karaaslan, bu göreve 8. kez seçilerek adeta rekor kırdı. Partide bir süre Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı yapan Karasalan, daha sonra AK Parti Çevre, Şehircilik ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na getirildi. Uluslararası alanda katıldığı organizasyonlarda partisini birçok kez  temsil eden Karaaslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çoğu yurt içi gezilerinde de yanında oldu. Çiğdem Karasalan, 25, 26 ve 27. dönemde Samsun TBMM'de  temsil etti. Karaaslan'ın milletvekili aday adaylığı başvurusunu AK Parti Genel Merkezi'nde yaptığı öğrenildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.