Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, Müdür Hüseyin Genç ve çalışma arkadaşlarıyla sohbet etti.

Kurnaz daha sonra İlkadım Zeytinlik Mahallesi’nde AK Parti Gençlik Koları tarafından düzenlenen, “Bizim Semtin Gençleri" programına katıldı. Gençlerle yan yana ve omuz omuza onların coşkusuna ortak olan Kurnaz, burada gençlere hitaben bir konuşma yaptı.

"GELECEKLERİNİ İYİLEŞTİRMELİYİZ"

Belediyenin görev ve sorumlulukları arasında ilçesindeki gençlerin geleceklerini iyileştirmek ve onlara güzel bir gelecek hazırlamak olduğuna vurgu yapan Kurnaz: “Belediye başkanının böyle bir sorumluluğu olmaz mı? Olmalı elbette. İlkadım gibi kötü yönetilen bir ilçeden mevcut belediye başkanının böyle bir sorumluluğu yok diye, biz gençlerimizin geleceklerini düşünmeyecek miyiz? Düşüneceğiz elbette." dedi.

"EN ÖNEMLİ YATIRIM GENÇLERE YAPILAN YATIRIMDIR"

En büyük yatırımın gençlere yapılan yatırım olduğunu söyleyen Kurnaz "Biz Cumhur İttifakı ve AK Parti kadroları olarak, gençlerimizin geleceği için siyaset yapıyoruz. Gençlerimiz için çalışıyoruz, onların geleceklerini garantiye alabilmeleri için çaba sarf ediyoruz. İçişleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve ilgili bütün birimleri harekete geçirerek gençlerimizi uyuşturucu bataklığından kurtaracağız. Bizim için en büyük ve en önemli yatırım gençlerimize yapılan yatırımdır.  Yoksa kötü niyetli kimseler gençlerimizi maalesef kendi pençelerine alıyorlar” ifadelerini kullandı.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz daha sonra, Cumhur İttifakı Teşkilatlarıyla birlikte Gümüşhane Kocayokuş Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.

Kurnaz burada dernek üyeleriyle fikir alış verişinde bulundu.

Bayram dönüş trafiği başladı: Samsun'da helikopterli denetim Bayram dönüş trafiği başladı: Samsun'da helikopterli denetim

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.