AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, ilçe ziyaretleri kapsamında, 19 Mayıs'ı ziyaret etti. Aksu burada, ilçe teşkilatı, muhtarlar ve İlçe Ziraat Odası Başkanı Bayram Konuş ile bir araya geldi. Başkan Aksu ilçedeki muhataraları dinleyerek, çözüm için yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Betül Uzun ile Ana Haber Bülteni 6 Şubat Pazartesi Kanal S ekranlarında Betül Uzun ile Ana Haber Bülteni 6 Şubat Pazartesi Kanal S ekranlarında

"TALEPLERİNİ DİNLEDİK"

Başkan Aksu, 19 Mayıs ilçesinde ilk olarak ilçe teşkilatı ile buluştu. 2023 çalışmaları kapsamında yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Aksu, sonrasında ziraat odasını ziyaret ederek, tarımla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından muhtarlarla buluşan Aksu, talep, sorun ve önerileri dinledi. 

ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

Aksu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifalere yer verdi: "Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Karakartal ve muhtarlarımız ile çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Ziyaretimizde muhtarlarımızın taleplerini dinledik, çözüm için yapılabilecek çalışmaları değerlendirdik."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.