banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Afyonkarahisar’daki Ms Hastaları Ağaç Dikti

Afyonkarahisar Ms (Multipl Skleroz) Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kuruluşunun 1’nci yılında hatıra ormanı oluşturdu.Afyonkarahisar'da faaliyet gösteren dernek, Susuz boğazı diye adlandırılan bölgede Afyonkarahisar Orman...

AFYONKARAHİSAR 14.04.2014, 17:21
Afyonkarahisar’daki Ms Hastaları Ağaç Dikti
Afyonkarahisar Ms (Multipl Skleroz) Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kuruluşunun 1’nci yılında hatıra ormanı oluşturdu.

Afyonkarahisar'da faaliyet gösteren dernek, Susuz boğazı diye adlandırılan bölgede Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü ile birlikte ağaçlandırma faaliyetinde bulundu.

Çok sayıda Ms hastası ve yakınlarının katıldığı etkinlikte, Dernek Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yaman, yaptığı açıklamada, kentteki Ms hastalarına dikkat çekmek için bu ve buna benzer etkinlikler yaptıklarını kaydederek, “Derneğimiz bölgemizde MS hastalarına farkındalık oluşturmak ve hasta-hasta, hasta -hekim dayanışma ve sosyalleşme etkinlikleri düzenlemektedir. Bu etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan ve destekleyen Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına, Ticaret Borsası Başkanlığına ve Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt’a dernek ve üyeleri adına teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!