banner1365

banner1345

Boğaziçi Açık Karate Şampiyonası

banner1357

İstanbul 27.Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Şampiyonası Büyükçekmece Gazanfer Bilge Spor Salonun'da gerçekleştirildi. Gençler kategorisinde Adanalı karateciler bir altın bir bronz madalya kazandı.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü...

ADANA 15.04.2014, 09:44
Boğaziçi Açık Karate Şampiyonası
banner1353
İstanbul 27.Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Şampiyonası Büyükçekmece Gazanfer Bilge Spor Salonun'da gerçekleştirildi. Gençler kategorisinde Adanalı karateciler bir altın bir bronz madalya kazandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Karate İl Temsilcisi Tahir Türkarslan ile madalya kazanan sporcuları makamında kabul etti. Hadi, Boğaziçi Açık Karate Şampiyonasında madalya alan sporcuların Adana'yı en iyi şekilde temsil etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılar diledi.

Adana’nın uzak doğu sporlarında hayli başarılı olduklarına dikkati çeken Hadi, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Son birkaç yıl içerisinde antrenörlerin büyük özveri ve gayretleriyle yetişen Adanalı karatecilerin, 16 ülkeden 756 sporcu arasında madalyalar kazanmaları hepimizi gururlandırdı. Aynı başarıyı, Erzincan'da 15-16 Nisan'da gerçekleştirilecek olan liseler arası karate şampiyonasında sağlamalarını beklemekteyiz.Antrenör ve sporcuların yeni bir gurur yaşatacaklarına olan inancım tamdır. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak başarılı sporcuları her koşulda destekleyeceğiz. Sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyorum."

TÜRKARSLAN: “HADİ’DEN BÜYÜK DESTEK GÖRÜYORUZ”

Karate İl Temsilcisi Tahir Türkarslan, müsabakalarda gençler kategorilerinde milli takım adına yarışan Adanalı sporculardan Yüreğir Karate Spor Kulübünden Pınar Yalçıntekinaltı ,İnceKarate Spor Kulübünden Hüseyin İnce ise bronz madalya elde ettiğini söyledi. Türkarslan, “Güçlü rakiplerimize rağmen milli takım adına yarışan sporcularımızın başarılı olmaları çok anlamlıdır. Adana olarak başarılarımız devam edecek. Sporcularımızda ki kazanma arzusu üst seviyede. Ayrıca 15-16 Nisan tarihinde Erzincan'da yapılacak olan liselerarası müsabakalarda madalya ile döneceklerine inanıyorum. Bu başarılarda en çok emeği olan ve bizlere her konuda destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye teşekkür ederiz” diye konuştu.

Ziyarete, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Kazım Tekin, İnce Karate Kulübü antrenörü Elif İnce, milli sporcu Pınar Yalçıntekin ve Hüseyin İnce katıldı.

Yorumlar (0)
banner1363
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 19 Ekim 2019
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 12:25
İkindi 15:25
Akşam 17:57
Yatsı 19:16