Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu İngiltere takımlarından Hull City'nin Samsunspor'un genç stoperi Yunus Emre Çift'e talip olduğu iddia edildi 

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu İngiltere takımlarından Hull City'nin Yılport Samsunspor'un genç oyuncusu Yunus Emre Çift ile ilgilendiği iddia edildi. 

Samsunspor'da o isimler sır gibi saklanıyor! Görüşmeler sürüyor Samsunspor'da o isimler sır gibi saklanıyor! Görüşmeler sürüyor


Kırmızı Beyazlılar altyapısından a takımına yükselen genç stoper oyuncusu Yunus Emre Çift'e talip var. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu İngiltere takımlarından Hull City, genç oyuncuyu renklerine katmak istediği iddia edildi. Hull City News sayfasındaki paylaşımda, "Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City, Samsunspor'un defans oyuncusu Yunus Emre Çift'i transfer etmek istiyor" ifadelerine yer verildi. Futbolcu bu sezon 20 maça çıkarak performans gösterdi. 

YUNUS EMRE ÇİFT KİMDİR?

1 Eylül 2003 doğumlu Yunus Emre Çift, futbola Samsunspor altyapısında başladı. Ocak 2021'de profesyonel olan Yunus Emre, bu sezon Kırmızı-Beyazlı forma ile 22 karşılaşmaya çıktı. 19 yaşındaki stoper, oynadığı maçlarda skora katkıda bulunazken, 1729 dakikada 4 sarı kart, 1 de çift sarı karttan kırmızı kart gördü.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.