Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu çarsan HRS Ajans

Abdullah Karapıçak’tan Seminer Mesajı: “Kadınsız Gelecek Olmaz”

featured

Abdullah Karapıçak’tan Seminer Mesajı: “Kadınsız Gelecek Olmaz” MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, kadınsız, gelecek, toplum ve insanlığın olamayacağını söyledi.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, partilerinin kadınlara yönelik çalışmalarının sürdüğünü ve bu konuda işbirliği içerisinde olacaklarını belirterek, “Kadınsız insanlık, toplum ve gelecek olmaz, olamaz” dedi.

WhatsApp Image 2021 12 12 at 17.51.47 Samsun

ŞİDDETLE MÜCADELE SEMİNERİ

MHP Samsun İl Başkanlığı tarafından “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” semineri düzenlendi. Bir düğün salonunda gerçekleşen seminere 150 kadın katıldı. İl Başkan Yardımcısı Avukat Tuğçe Karadeniz’de şiddet karşısında kadınların başvurabileceği hukuki yollar ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

WhatsApp Image 2021 12 12 at 17.51.45 Samsun

SEMİNER YAYGINLAŞACAK

Başkan Karapıçak, partilerinin daha önce Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatıyla ‘Analar Bacılar Kurultayı’nın düzenlendiğini ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldıklarını söyledi. Karapıçak, “Bu semineri de ilimizde yaygınlaştırarak, diğer paydaş kurumlarla iş birliği içerisinde daha kapsamlı şekilde gerçekleştireceğiz. Kadınsız insanlık, toplum ve gelecek olmaz, olamaz diyor ve seminerimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Seminerde ayrıca İçişleri Bakanlığı tarafından şiddet ve taciz gibi eylemlerin önüne geçebilmek adına oluşturulan Kadın Acil Destek Uygulaması (KADES) tanıtıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2021 12 12 at 17.51.47 1 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.