Sorgun Belediyespor İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Bölgesele Amatör Ligi altıncı grupta mücadele eden Sorgun Belediyespor, Antalya’da kampında Hatay Dörtyol Gençlerbirliği ile yaptığı ilk hazırlık maçını 3-0 kazandı.İlk etap kamp çalışmasını Sorgun’da tamamladıktan sonra Antalya’ya...

Sorgun Belediyespor İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürüyor
banner1314
Bölgesele Amatör Ligi altıncı grupta mücadele eden Sorgun Belediyespor, Antalya’da kampında Hatay Dörtyol Gençlerbirliği ile yaptığı ilk hazırlık maçını 3-0 kazandı.
İlk etap kamp çalışmasını Sorgun’da tamamladıktan sonra Antalya’ya geçen ve burada 10 günlük bir kamp dönemi geçirecek olan Sorgun Belediyespor, ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlanmak istiyor. Antalya’da süren 3 günlük çalışmanın ardından bugün Hatay Dörtyol Gençlerbirliği ile bir hazırlık maçı yapan Sorgun Belediyespor, karşılaşmadan 3-0 galibiyetle ayrıldı. Teknik Direktör Ferudun Dündar, ikinci yarıya en şekilde hazırlanmaya çalıştıklarını belirterek “Antalya’da 10 günlük bir kamp dönemimiz olacak. Bu kampı dönemini çok iyi değerlendirmek istiyoruz. Burada yapacağımız birkaç tane hazırlık maçıyla kampımızı tamamlamayı düşünüyoruz. Ayrıca bugünkü mücadelelerinden dolayı bütün oyuncularımı kutluyorum ”dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300