banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Smmmo’da Dönem Sonu İşlemleri Ve Vergi Uygulamaları Semineri

Van Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından ‘Dönem Sonu İşlemleri ve Vergi Uygulamaları’ konulu seminer düzenlendi.Odada düzenlenen seminerin açılış konuşmasını yapan Van SMMMO Başkanı İbrahim Şahin, bölgede...

VAN 08.01.2015, 10:41
Smmmo’da Dönem Sonu İşlemleri Ve Vergi Uygulamaları Semineri
banner1343
Van Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından ‘Dönem Sonu İşlemleri ve Vergi Uygulamaları’ konulu seminer düzenlendi.
Odada düzenlenen seminerin açılış konuşmasını yapan Van SMMMO Başkanı İbrahim Şahin, bölgede ve ilde hala depremin etkilerinin sürdüğünü belirti. Şahin, “Biz bu mücbir sebepten dolayı dört yıla yakın bir sürede bu ilde biriken vergi borçlarının nasıl ödeneceğini defalarca raporlar halinde kamuoyuna sunduk. Bu vergilerin telkinini talep ettik. Van esnafının içinde bulunduğu durum itibariyle biriken bu vergi borçlarının telkin edilmesi gerektiğini defalarca söyledik. İlimizin ticaret odasıyla birlikte defalarca milletvekillerine raporlar gönderdik. Burada bizi çok ciddi tehlikeler bekliyor. İlimizdeki mücbir sebep bittikten sonra bu vergilerin hali ne olacak? Bu konuda gerekli yerlere şimdiye kadar defalarca bilgiler sunduk, fakat bugüne kadar herhangi bir sonuca ulaşmış değiliz” dedi.
Program, İstanbul SMMMO Eğitmeni Yeminli Mali Müşavir (YMM) Aydın Dede tarafından verilen ‘Dönem Sonu İşlemleri ve Vergi Uygulamaları’ konulu seminer ile sona erdi.
Yorumlar (0)
13°
açık
Namaz Vakti 22 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59