Ereğli Belediyesi’nden Yolda Kalan Vatandaşlara Çorba

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi, etkili olan kar yağışı nedeniyle yollarda mahsur kalan vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu.Ereğli Otogar’ında yolun açılmasını bekleyen yolcular ile Konya-Adana karayolunda araçlarında yolun...

Ereğli Belediyesi’nden Yolda Kalan Vatandaşlara Çorba
banner1314
Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi, etkili olan kar yağışı nedeniyle yollarda mahsur kalan vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu.
Ereğli Otogar’ında yolun açılmasını bekleyen yolcular ile Konya-Adana karayolunda araçlarında yolun açılmasını bekleyen vatandaşlara Ereğli Belediyesi çorba ikramında bulundu.
Yolda mahsur kalan vatandaşlar için Ereğli Belediyesinin seferber olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Özkan Özgüven, “Konya-Adana Karayolunda devam kar temizleme çalışmaları nedeniyle Konya istikametine araç sevkıyatı yapılmıyor. Seyahat eden vatandaşlarımız yolda kalmış durumdalar. Ereğli otogarında ve yolda kalan vatandaşlar için belediyemiz seferber oldu. Sabahın erken saatlerinden itibaren bekleyen vatandaşlarımıza çorba ikramında bulunduk. Yolun açılması için çalışmalar devam ederken Belediye olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacağız” dedi.
Sıcak çorba ile ısınan vatandaşlar ise Belediye Başkanı Özkan Özgüven nezdinde tüm Belediye çalışanlarına teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308