banner1365

banner1345

Didim’de “özgüvenli Gelecek” Projesi Okul İdarecilerine Tanıtıldı

banner1357

Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Didim Kaymakamlığı Başkanlığında yürütülen “Özgüvenli Gelecek” projesi okul idarecilerine tanıtıldı.Mahir Özgür Damar İlkokulu Koordinatörlüğünde yürütülen “Özgüven...

AYDIN 08.01.2015, 15:37
Didim’de “özgüvenli Gelecek” Projesi Okul İdarecilerine Tanıtıldı
banner1353
Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Didim Kaymakamlığı Başkanlığında yürütülen “Özgüvenli Gelecek” projesi okul idarecilerine tanıtıldı.
Mahir Özgür Damar İlkokulu Koordinatörlüğünde yürütülen “Özgüven Gelecek ” ilçedeki ortaokul, lise ve okul öncesi kurumlarında çalışan müdür, müdür yardımcısı, sorumlu öğretmenlerin katılımıyla Efeler Ortaokulu salonunda yapıldı.
Projeye ilginin olumlu olduğu ve paydaşlarca desteklenmesinin olumlu olduğunu belirten Okul müdürü Yaşar Yıldırım; projenin ilçede uygulanmaya başlanmasıyla birlikte geleceğimiz için olumlu adımlar atılacağından şüphelerinin olmadığını belirtti.
Proje ile ilgili konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Turgut; “Projenin çıkmasında bize yol gösteren ve sonsuz desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız İskender Yönden’e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bu projeyle çocuklarımızın güvenli bir ortamda eğitimlerinin sürdürmeleri, suça sürüklenmelerinin öne geçilmesi, muhtemel şiddet olaylarının önlenmesi, her türlü tehlikelerden kendini korumasını bilen nesiller yetiştirmeyi amaçlamalıyız. Unutulmamalıdır ki çocuklar her şeyi gören, bilen ve takip eden, sahiplenen geleceğimizin teminatı evlatlarımızdır. Onlara en güzel geleceği hazırlamak özgüvenlerini geliştirerek yapılabileceği bilincindeyiz. Bu proje ilçemizin tüm okullarında süresiz olarak yürütülecektir” dedi.
Yorumlar (0)
banner1363
19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 22 Ekim 2019
İmsak 05:22
Güneş 06:48
Öğle 12:24
İkindi 15:21
Akşam 17:51
Yatsı 19:11