banner1365

banner1345

Aydın’ı Özel Muzaffer Ancın Koleji Temsil Edecek

banner1357

Aydın’da gerek bilimsel yarışmalarda gerekse spor müsabakalarında şampiyonluğu gelenek haline getiren Aydın Özel Muzaffer Ancın Koleji öğrencileri Masa Tenisi Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması seçmelerinde ilk üçe girdi. Dereceye giren...

AYDIN 08.01.2015, 09:36
Aydın’ı Özel Muzaffer Ancın Koleji Temsil Edecek
banner1353
Aydın’da gerek bilimsel yarışmalarda gerekse spor müsabakalarında şampiyonluğu gelenek haline getiren Aydın Özel Muzaffer Ancın Koleji öğrencileri Masa Tenisi Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması seçmelerinde ilk üçe girdi. Dereceye giren öğrenciler 19 Ocak’ta İzmir’de yapılacak turnuvada Aydın ilini temsil edecekler.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Aydın Gençlik Müdürlüğü tarafından düzenlenen seçmeler genç sporcular yoğun ilgi gösterdi. Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar sonunda Masa Tenisi Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması seçmelerinde dereceye giren ilk 3 sporcu Aydın Muzaffer Ancın Koleji’nden çıktı. Seçmelerde Selman Batur Melekoğlu 1., Kerim Kalelioğlu 2., ve Ömer Faruk Dinç de 3. oldu.
Aydın Müzaffer Ancın Koleji olarak il genelindeki şampiyonlukların okul için bir gelenek haline geldiğini ve asıl hedeflerinin bölge ve Türkiye şampiyonluğu olduğunu belirten Aydın Özel Muzaffer Ancın Koleji Müdür Yardımcısı Kenan Karagöz, dereceye giren öğrencilerini kutlayarak sporcuların Aydın’ı en iyi şekilde temsil edeceklerine inancının tam olduğunu belirtti. Başta öğrencilerin antrenörleri olmak üzere başarılarda emeği geçen herkesi kutlayan Karagöz, başarılı öğrencilerin de ödüllendirileceğini belirtti.
Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 24 Ekim 2019
İmsak 05:23
Güneş 06:49
Öğle 12:24
İkindi 15:20
Akşam 17:49
Yatsı 19:09