banner1365

banner1345

Yaman, Ado Başkanlık Görevini Fatih Güler’e Teslim Etti

banner1357

Adana Diş hekimleri Odası (ADO) Başkanı iken aktif siyaset yapmak için oda başkanlığından ayrılan Hasan Yaman’ın yerine oy birliği ile başkanlığa Fatih Güler getirildi.Türk Diş hekimleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Ak, ADO Genel...

ADANA 08.01.2015, 12:18
Yaman, Ado Başkanlık Görevini Fatih Güler’e Teslim Etti
banner1353
Adana Diş hekimleri Odası (ADO) Başkanı iken aktif siyaset yapmak için oda başkanlığından ayrılan Hasan Yaman’ın yerine oy birliği ile başkanlığa Fatih Güler getirildi.
Türk Diş hekimleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Ak, ADO Genel Sekreteri İzzettin Çamurdan ve Yönetim Kurulu üyeleri Nevin Kilecioğlu, Buket Uğuz, Samuray Ülgen, Denetleme Kurulu Başkanı Müjde Doğan ile Üye Kubilay Cenk Altuntop‘un hazır bulunduğu tören de yönetim kurulu adına Hasan Yaman’a çiçek vererek teşekkür eden yeni başkan Fatih Güler, yaptığı konuşmada “Sevgili arkadaşım, kardeşim, değerli diş hekimi Hasan Yaman, aktif siyasete atıldığından dolayı büyük bir özveri ve başarı ile yürüttüğü oda başkanlığı görevinden istifa etmiştir. Kendisine bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yolu açık olsun. Kendisine her alanda desteğimiz tamdır. Siyasete katkı koyup, değer katacağından eminiz” dedi.
Oda Başkanlığı sürecinde yönetim kurulu üyeleri ile uyumlu çalıştıklarını belirten Hasan Yaman, “Bu benim üçüncü dönemimdi. Hekimlik eğitimi almış arkadaşlarımın farklılığı elbette hissediliyordu. Uzun yıllar mesleğimizin ve meslektaşlarımızın problemlerini çözebilmek adına birlikte yoğun çaba ve mesai harcadık. Yıllarca beraber çalıştık, birlikte yetiştik. Bu süreçte benim hayata bakış açımı gördüler. Bizler birlikte karar alıp, birlikte uygulayan bir yönetim olduk. Hayatı dimdik yaşayan biri olarak ben, hayatı dimdik yaşayan arkadaşıma bu görevi, bu emaneti teslim ettiğim için huzurlu ve gururluyum. Fatih arkadaşıma bu yeni görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner1363
19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 22 Ekim 2019
İmsak 05:22
Güneş 06:48
Öğle 12:24
İkindi 15:21
Akşam 17:51
Yatsı 19:11