TOKAT'TA BAĞ EVİNDE PATLAMA 

Tokat’ın Erbaa ilçesinde bir bağ evine kurulan düzenekle 5 jandarma personeli ve 2 sivilin yaralandığı olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

TUTUKLANDILAR 

Önceki gün sağlık raporu için hastaneye getirilen şüphelilerden düzeneği yaptığı düşünülen İsmail G. ve ona yardım ettiği tahmin edilen Turgay Ö., jandarmadaki işlemlerinin ardından geniş güvenlik önlemleri altında Erbaa Adliyesine sevk edildi. İsmail G. adliyeye götürüldüğü sırada gazetecilerin “Bomba düzeneğini siz mi yaptınız” sorusuna cevap vermedi. Komando timleri ve polis ekipleri duruşmanın sürdüğü adliye çevresinde geniş güvenlik önlemleri alırken adliyeye sevk edilen şüpheliler İsmail G. ve Turgay Ö. tutuklandı.

AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz Samsun'da açıkladı: Artık kucaklaşma zamanı AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz Samsun'da açıkladı: Artık kucaklaşma zamanı

PATLAMADAN GÖNÜL İLİŞKİSİ HUSUMETİ ÇIKTI 

Patlamanın olduğu bağ evinin sahibi Ahmet K.’nin oğlu M.S.C.K. ile İsmail G.'nin eşi arasında gönül ilişkisi olduğu, bu sebeple aralarında çıkan husumet nedeniyle evini terk ederek önce İstanbul’a, oradan da Samsun’a taşındığı ve sonrasında eşinden boşanması ihtimali üzerine bu düzeneği kurduğu iddia ediliyor.

Kaynak: İHA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Ayşe Çolak